Certyfikaty

O nas

W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie nasze relacje z klientami opieramy przede wszystkim na pełnym zrozumieniu specyfiki ich działalności,  celów i potrzeb biznesowych. W swojej pracy Kancelaria kieruje się najwyższymi standardami etycznymi oraz profesjonalizmem świadczonych usług. W ramach współpracy z Klientem biznesowym proponujemy możliwość zleceniana Nam stałej obsługi prawnej lub zleceń jednostkowych do prowadzenia konkretnej sprawy. Celem zapewnienia  jak najbardziej kompleksowej obsługi Kancelaria współpracuje z innymi adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami i specjalistami z okolic Trójmiasta i Wejherowa.

505 776 798

Created  by OxDigital

W kilku słowach o tym co robimy.

Priorytetem Kancelarii jest staranność i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów Klientów przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdej sprawy. W zakresie pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych, w szczególności w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, ustalenia kontaktów z dziećmi czy podziału majątku pomiędzy byłymi małżonkami.

Założycielka Kancelarii, radca prawny Magdalena Kulik zdobyła wykształcenie prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Tytuł radcy prawnego uzyskała po ukończeniu aplikacji radcowskiej w OIRP w Koszalinie i wpisie na listę radców prawnych pod nr KO - 606/07 .

Przydatne informacje.